Odsúdené už makajú!

Začalo sa nakrúcanie tretej série úspešného seriálu z väzenského prostredia

Herci a výrobný štáb v TV JOJ veru nezaháľajú. Uprostred leta sú už skoro všetci po dovolenkách, aby sa s vervou a plní energie pustili do práce. Televízny ateliér sa v sobotu odomkol a osudy postáv zo seriálu Odsúdené pokračujú ďalej, treťou sériou.
Scenáristi seriálu pripravili nové zaujímavé zápletky a rozuzlenia, ktoré si diváci budú môcť pozrieť na televíznych obrazovkách na jeseň. „Trošku sa nám to začne komplikovať okolo hlavnej postavy Evy Kolárovej, teda hlavne v jej súkromí. Scenáristi jej nedali pokoj a bude prežívať aj krušnejšie, aj veselšie chvíle, ale mieru si veľa neužije. Niektoré postavy pochopia akési omyly druhej série, kedy boli zaslepené určitým vnútorným popudom, ako napríklad Conan. A začne sa prešetrovanie vraždy Maďarky," prezradil Robo Šveda, jeden z režisérov seriálu.
Okrem toho sa v nových častiach rozlúskne nedopovedaný oriešok druhej série a to, ako je na tom zdravotne Evin maloletý syn. Diváci sa rovnako môžu tešiť aj na minimálne jednu novú tvár – v podobe nového bachara, ktorý nastúpi do ženskej väznice, a ktorého by si mal zahrať jeden z českých hercov. Čosi viac sa dozviete aj v priloženom videu.