06:50 Panelák
12:10 KLENOT TV
16:25 Stratené duše
17:25 Súdna sieň
18:20 Súdna sieň
19:30 Klamári I.
22:30 TOP STAR
22:50 ŽREBOVANIE
23:00 Biele goliere V.
23:55 Spackané plastické operácie III.
00:55 Nevesta pre milionára V.
03:00 Spackané plastické operácie III.
03:40 Nevesta pre milionára V.
05:15 Krimi
06:15 Krimi
07:45 Súdna sieň
08:55 Súdna sieň
10:50 DEDIČSTVO
12:30 TOP STAR
12:50 Stratené duše
13:55 Stratené duše
19:00 Krimi
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
20:35 INKOGNITO
22:00 INKOGNITO
00:30 Agentka bez minulosti
01:25 Poručík Backstrom
02:10 Krimi
04:45 Súdna sieň
05:10 Štyri svadby III.
05:55 Štyri svadby III.
07:30 Klenot TV
08:50 Jedinečné letisko v Dubaji
09:50 Zúfalí šoféri
11:05 Vraždy v Midsomeri XII.
14:25 Simpsonovci
14:55 Futurama VII.
15:20 Ninja Factor USA
17:20 Simpsonovci
17:50 Futurama VII.
18:20 JAG I.
21:30 Jazda
22:00 Sezóna zabíjania
23:55 Hviezdna brána III.
01:50 Štyri svadby III.
03:15 INKOGNITO
05:00 Robošváb III.
05:20 Hovoriaca Kniha kúziel
05:45 Sherm a jeho mikróby
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
07:00 Kikirikí
07:05 Maxík
07:30 ZáchranáRik
07:35 Agi Bagi
07:45 Badanamu
08:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:20 Wilf - čarodejnícky pes
08:30 Príbehy vreckových dráčikov
09:00 Paci Pac
09:05 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
09:15 ZáchranáRik
09:20 Sníček
09:30 Malý medvedík
10:00 Zabi nudu!
10:05 Kúzlovanie
10:15 Agi Bagi
10:30 Badanamu
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:00 Fix a Foxi
11:30 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert pozná prírodu najlepšie
12:25 Oskar v balóne
12:50 Timothy ide do školy
13:15 Mestečko Wackaville
13:40 Robošváb IV.
14:05 Hovoriaca Kniha kúziel
14:30 Sherm a jeho mikróby
14:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:00 Kúzelný svet elfov a víl
15:25 Sam a Max
15:45 Lovci drakov
16:10 Marvin, stepujúci koník I.
16:30 Hrdinovia z mesta
17:00 ZáchranáRik
17:05 Altair v Hviezdnom kráľovstve
17:15 Wilf - čarodejnícky pes
17:30 Sníček - Zo zákulisia
17:45 Kuchynské príbehy
17:50 Pat a Mat
18:00 Kikirikí
18:10 Zabi nudu!
18:15 Kúzlovanie
18:30 ZáchranáRik
18:35 Agi Bagi
18:45 Badanamu
18:50 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
19:00 Sníček
19:10 Myšiak Anatole
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:30 Robošváb IV.
21:00 Sherm a jeho mikróby
21:15 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:30 Sam a Max
21:55 Zabi nudu!
22:00 Kúzlovanie
22:15 Agi Bagi
22:30 Badanamu
22:35 Sherm a jeho mikróby
22:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
23:10 Fix a Foxi
23:35 Príbehy dvoch myší
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
00:10 Wilf - čarodejnícky pes
00:30 Sníček
00:45 Kuchynské príbehy
00:50 Kikirikí
00:55 Maxík
01:25 Zabi nudu!
01:30 Kúzlovanie
01:40 Agi Bagi
01:50 Badanamu
02:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
02:10 Sníček
02:20 Myšiak Anatole
02:40 Fix a Foxi
03:10 Albert pozná prírodu najlepšie
03:35 Oskar v balóne
04:00 Timothy ide do školy
04:30 Mestečko Wackaville
06:40 Grace, kněžna monacká
08:25 Léto All Exclusive
10:00 Kouzelný Valentýn
11:30 Pád nebes
13:15 Muž na míru
14:50 Bohové Egypta
16:55 Pinocchio
18:20 Iluzionista
20:15 Železná srdce
22:35 Cena svobody
00:20 Rychlá akce
01:50 Mafiánovi
03:35 Tři království: Vzkříšení draka

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.