Hurvínek Cinkota si v Odsúdených užije erotiku

O tom, ako sa nakrúcajú šteklivé scény

V ženskej väznici riaditeľ čoskoro otvorí dielňu, v ktorej budú odsúdené pracovať a trochu si tým privyrobia. Čaká ich však aj nový spoločník – majster Martin Holčík, ktorý bude práce v dielni viesť. Odsúdené ho začnú prezývať Hurvínek a táto prezývka mu aj prischne.

V novej postave seriálu Odsúdené TV JOJ sa po dlhšej odmlke predstaví herec Dušan Cinkota, o ktorom je známe, že múry väznice nepozná len zvonku. „Ani ma nenapadne to spájať. Možno si to spojí nezainteresovaný človek, ale pre mňa je to práca. Aj keby som hneď hral odsúdeného, nebudem to spájať," povedal Cinkota na margo svojej seriálovej postavy a jeho minulosti. V tej filmovej väznici mu však určite bude medzi odsúdenými lepšie. Aj napriek tomu, že postava Hurvínka má jeden zdravotný hendikep. „Martin Holčík, teda Hurvínek sa enormne potí a snaží sa to zakryť tým, že sa dosť sprejuje. V base nemá možnosť sa sprchovať štyrikrát za deň," charakterizoval svoju postavu Cinkota.

S jednou z odsúdených si dokonca užije aj trochu erotiky. A pri takomto nakrúcaní šteklivých scén sa občas stáva, že sa na pľaci zabáva celý štáb. V seriáli Odsúdené to nebolo inak. My sme boli pri tom a pre zvedavcov sme pripravili krátke video z nakrúcania a rozhovor s Dušanom Cinkotom.