Odsúdené: Aj Batman sa chystá na dovolenku!

Postava v čiernom si užije Grécko s deťmi

Všetko vyšlo najavo, keď sa na pľaci objavil Peter Kočiš v kostýme kňaza. S prezývkou Batman vyvolával u prítomných úsmevy na perách. Vo väzenskom prostredí sa ale prezývkam niet čo čudovať.

Počas pauzy na nakrúcaní seriálu Odsúdené sme sa ho spýtali ako sa vyrovnáva s faktom, že krásne letné dni trávi v ateliéri za mrežami a ako je na tom s oddychom a dovolenkou. „Dovolenku som ešte nestihol, ale chystáme sa v auguste na Rhodos. Boli sme tam síce s manželkou pred desiatimi rokmi, ale teraz s nami pôjdu aj deti a bude to predsa len trošku iné. Inak sa nezvykneme vracať na rovnaké miesta," prezradil Peter Kočiš spoza mreží.

Počas rozjímania nad dovolenkou nezabudol ani vyjadriť svoje nadšenie z nakrúcania nového seriálu: „Keďže tu je dobrý štáb a dobre sa mi robí, tak sa teším aj z toho, že mám možnosť byť cez prázdniny aj v tomto ateliéri tu na Kolibe a pracovať," dodal na koniec.

Držíme mu preto palce, aby mu počas tohto búrlivého leta vyšlo na dovolenke počasie a aby mal počas nakrúcania stále dobrú náladu.

Viac o dovolenke a jeho letnom pracovnom nasadení sa dozviete z videa.