• 06:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III.
  • 06:45Medvedík Yogi
  • 06:55Zajac Bugs a káčer Duffy
  • 07:15Kung Fu Panda II.
  • 07:40Trampoty s opicou
  • 09:45Krok za krokom VI.
  • 10:10Inštinkt lovca
  • 12:20Pán domu
  • 14:30Ako uloviť družičku (HD)
  • 16:50Susedia
  • 17:40Hra o Niké
  • 18:20Smotánka
  • 19:00TELEVÍZNE NOVINY
  • 20:00ŠPORTOVÉ NOVINY
  • 20:20POČASIE
  • 20:30Zamenení (HD)
  • 22:45Rukojemník *18Dolby Sur (Hostage) Akčný triler (109'), USA-Nemecko, 2004. Réžia F. Siri. Hrajú: B. Willis, K. Pollak, B. Foster J. Tucker, M. Allman, M. Hornová.
  • 01:00Zamenení (HD)
  • 03:00Mr. Brooks
  • 05:10TELEVÍZNE NOVINY
  • 06:00NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII.
  • 06:15V údolí divých ruží: Miesto v srdci
  • 07:50Frasier III.
  • 09:10Veštiareň
  • 10:10Sultán
  • 14:10Pestúnom proti svojej vôli
  • 16:10Vráť mi moje deti
  • 18:00Jonesovci
  • 20:00Katie Ffordeová: Láska v New Yorku
  • 22:00Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva
  • 00:00Vrah modeliek
  • 01:40Krásna a nebezpečná
  • 03:05Vrah modeliek
  • 04:45Na streche
  • 05:30Úbohá Nasťa
  • 07:05Nebezpečné šelmy III.
  • 07:30Akčná výhra
  • 09:20CRAZY TV
  • 09:35Top Gear
  • 10:50The Art of Flight
  • 12:25Arrow II.
  • 14:05Strážca poriadku III. 10-11/13 - PREMIÉRA
  • 15:55Šokujúce policajné videá II.
  • 17:55Najväčšie záhady sveta I.
  • 18:50X-Men: Legenda začína
  • 19:35Zajac Bugs a káčer Duffy
  • 19:55Medvedík Yogi
  • 20:05Príbehy Toma a Jerryho
  • 20:15Čierny zoznam I. 9-10/22 - PREMIÉRA
  • 22:05NCIS: Los Angeles IV.
  • 23:00Nikita II.
  • 23:50V ako vendeta
  • 01:50The Art of Flight
  • 03:00DAJTO V BOXE: Vladimír Kličko - Bryant Jennings
  • 05:30Aj múdry schybí
  • 06:00Zpravodajství FTV Prima
  • 07:10Ninjago: Nikdy nevěř hadům
  • 07:40Jake a piráti ze Země Nezemě II: Pero za pirátským kloboukem
  • 08:10Autosalon
  • 09:20Autosalon Extra
  • 09:45Vrať se do hrobu
  • 11:55Martin a Venuše
  • 14:15Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček
  • 16:25Gondíci s. r. o.
  • 17:35Jak se staví sen
  • 18:55Zprávy FTV Prima
  • 19:25Krimi zprávy
  • 19:40Divácké zprávy
  • 19:55VIP zprávy
  • 20:15Máme rádi Česko
  • 22:00Krvavé zúčtování
  • 23:55Unesená
  • 01:50Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček
  • 03:30Jane Doe: Jiná tvář
  • 06:00Zpravodajství FTV Prima
  • 06:30Teleshopping
  • 07:20Laboratoř pro chlapy Jamese Maye II
  • 08:45Magazín Ligy mistrů UEFA
  • 09:15Kurýr: Město lásky
  • 10:20Kurýr: Rošáda
  • 11:20Kravaťáci II: Mstitelé
  • 12:15Doteky osudu II: Dokonalá bouře
  • 13:15Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem: Velká Británie
  • 14:15Konspirační teorie II: Velká jezera
  • 15:15Simpsonovi IX: Bart - televizní šoumen
  • 15:45Simpsonovi IX: Kam s odpadem?
  • 16:15Simpsonovi IX: Homer horolezcem
  • 16:45Hrajeme s Alim
  • 17:20RE-PLAY
  • 17:55Applikace
  • 18:30Simpsonovi IX: Ztracená Líza
  • 18:55Simpsonovi IX: Rození líbači
  • 19:30Simpsonovi X: Školní večírek
  • 20:00Spratci na zabití
  • 21:50Prezidentův muž 2: Ground Zero
  • 23:50Hrajeme s Alim
  • 00:25RE-PLAY
  • 00:55Applikace
  • 01:30Prezidentův muž 2: Ground Zero
  • 03:00Doteky osudu II: Dokonalá bouře
  • 03:40Laboratoř pro chlapy Jamese Maye II
  • 04:40Firma: Kapitola dvacátá druhá
  • 06:50Teleshopping
  • 07:10Jamie vaří rychlovky: Kyperské kuře
  • 07:40Božské dorty IV: Policejní vozy a vinotéky
  • 08:10Trosečníci v ráji II: Příchody a odchody
  • 09:15Pekelná výzva
  • 10:10Doktorka Emily: Emily a pocit viny
  • 11:10Posel ztracených duší II
  • 12:05Kráska a zvíře I: Nikomu nevěř
  • 12:55Deník zasloužilé matky IV: Malý udavač
  • 13:25Jak jsem poznal vaši matku III: Pověčisodvod
  • 13:55Jak jsem poznal vaši matku III: Zvykání na zlozvyk
  • 14:25Danielle Steelová: Palomino
  • 16:25Closer VI: Zodpovědnost
  • 17:20Jamie vaří rychlovky: Britský piknik
  • 17:55Ano, šéfe s Gordonem Ramsaym II
  • 18:55Deník zasloužilé matky IV: Van boháčem
  • 19:20Jak jsem poznal vaši matku III: Fackodání
  • 19:50Jak jsem poznal vaši matku III: Nervy
  • 20:15Další šance
  • 22:20Kráska a zvíře II: Až do smrti...
  • 23:20Gigolové III
  • 23:55Closer VI: Zodpovědnost
  • 00:50Volejte Věštce
  • 02:50Gigolové III
  • 03:20Nespoutaný anděl
  • 04:00Alisa - Jdi za svým srdcem
  • 04:45Vraždy v Kitzbühelu VI: Smrt na lovu
  • 06:10Oggy a Škodíci
  • 06:30Monsuno
  • 06:55Král džungle II
  • 07:20Tom a Jerry II
  • 08:15Dokonalý svět: Všechno se dá zařídit
  • 09:20Koření: Všechny vůně světa
  • 10:20UPGRADE
  • 10:50Volejte Novu
  • 11:30Hitch: Lék pro moderního muže
  • 13:45Výměna manželek
  • 15:05Jen trošku štěstí
  • 17:05Tipy ptáka Loskutáka
  • 17:25Rady ptáka Loskutáka
  • 18:15U Haliny v kuchyni: Čarodějnice
  • 18:50Helena: Odloučení
  • 19:30Televizní noviny
  • 20:20Špionáž
  • 22:20Na pokraji smrti
  • 00:15Rudý písek
  • 01:50Novashopping
  • 02:20U Haliny v kuchyni: Čarodějnice
  • 02:50DO-RE-MI
  • 03:35Áčko: V partě je mi líp než doma
  • 04:40Dokonalý svět: Všechno se dá zařídit
  • 05:35Novashopping
  • 06:20Upíří deníky IV
  • 07:00Gilmorova děvčata VI
  • 07:45Potíže růstu
  • 09:15Moje druhá láska
  • 10:55Teleshopping
  • 11:15Beze stopy III
  • 12:05Odložené případy
  • 13:00Agent v sukni 2
  • 14:45Batman vs. Red Hood
  • 16:15Jak se krotí krokodýli
  • 18:30Stav ztroskotání
  • 20:00Grace, kněžna monacká
  • 22:05Mládí v trapu
  • 23:50Plán B
  • 01:35Teleshopping
  • 01:50Na pokraji smrti
  • 03:25Mládí v trapu
  • 05:30Svět Nova Cinema
  • 05:45Teleshopping
  • 09:00Sport Expres
  • 09:05NHL play-off
  • 12:00ATP 250 Series - Bukurešť
  • 13:25Sport Expres
  • 13:30ATP 500 Series - Barcelona
  • 15:30World of Freesports
  • 16:00ATP 500 Series - Barcelona
  • 18:00Northampton Saints-Saracens
  • 20:00Sport Expres
  • 20:05ATP 250 Series - Bukurešť
  • 22:00European Poker Tour - Season 10
  • 23:00Večerní Sportovní noviny
  • 23:05NHL News
  • 23:15NHL play-off
  • 02:05NHL play-off
  • 04:30Videotext
  • 08:00Star Trek: Nová generace
  • 08:45World of Freesports
  • 09:10MotoGP - VC Argentiny (závod MotoGP)
  • 10:15Evropská Liga UEFA
  • 11:55Teleshopping
  • 12:10NHL play-off
  • 13:55Element
  • 14:05Lovci zločinců II
  • 14:55Teleshopping
  • 15:15Kobra 11 VI
  • 16:10Star Trek: Nová generace
  • 17:05Nová cestománie: Omán: Země s vůní kadidla
  • 17:35Takový je byznys
  • 19:30Star Trek: Nová generace
  • 20:20Nejhorší obavy
  • 22:30Push
  • 00:30K.O.Night
  • 01:30European Poker Tour 2015
  • 02:15Takový je byznys
  • 04:00Push
  • 05:50Přestávka ve vysílání
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:55Aj múdry schybí
  • 07:45Flintstoneovi
  • 08:10Oggy a Škodíci
  • 08:20Želvy Ninja VIII
  • 08:45Želvy Ninja VIII
  • 09:10Tučňáci z Madagaskaru II
  • 09:35Spongebob v kalhotách
  • 10:00Scooby a Scrappy Doo IV
  • 10:25Správná Susan III
  • 10:50Fresh Prince IV
  • 11:40Nové trable staré Christine V
  • 12:05Teleshopping
  • 12:25Aj múdry schybí
  • 13:15Krok za krokem IV
  • 14:05Zlatá sedmdesátá
  • 14:302 $ocky III
  • 14:502 $ocky III
  • 15:20Přátelé X
  • 15:50Pravidla zasnoubení
  • 16:15Sullivan a syn III
  • 16:40Průměrňákovi IV
  • 17:25Krok za krokem IV
  • 17:50Krok za krokem IV
  • 18:20Tučňáci z Madagaskaru II
  • 18:45Flintstoneovi
  • 19:10Spongebob v kalhotách
  • 19:35Scooby a Scrappy Doo IV
  • 20:00Čarodějnice
  • 21:40Mr.GS
  • 22:05TELE TELE
  • 22:40Stahovák
  • 23:10Mr.GS
  • 23:40TELE TELE
  • 00:10Stahovák
  • 00:35Aj múdry schybí
  • 01:252 $ocky III
  • 01:452 $ocky III
  • 02:05Sullivan a syn III
  • 02:30Nové trable staré Christine V
  • 02:50HUDEBNÍ BLOK
  • 06:00HUDEBNÍ BLOK
  • 06:10Správy RTVS "N"
  • 07:00Góly - body - sekundy
  • 07:15Levík Raa Raa
  • 07:25Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba: Poštár Pat:a výlet vlakom
  • 07:40Včielka Maja - Nové dobrodružstvá: Prečo Dyno nemá priateľov
  • 07:55Garfield III.: Malé problémy vo veľkej Číne - tretia časť
  • 08:05Ako si vycvičiť drakov 2: Ži a nechaj lietať
  • 08:30Fidlibumove rozprávky
  • 09:00Trpaslíci
  • 09:30Daj si čas
  • 10:00Robin Hood II: Lardnerov prsteň
  • 10:45On air
  • 11:15Moje dcéry II.
  • 12:55Honba za Kopijou osudu
  • 14:55Fetiše socializmu II.: Oslavy
  • 15:25Čo ja viem
  • 16:50Víkend
  • 17:20Postav dom , zasaď strom
  • 18:00Slovensko chutí
  • 18:30Taxík
  • 19:00Správy RTVS
  • 19:50Góly - body - sekundy
  • 20:10Počasie
  • 20:20Nečakané stretnutia
  • 21:15Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmena
  • 21:45Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina
  • 22:35Honba za Kopijou osudu
  • 00:25Elisa z Rivombrosy I
  • 01:55Moje dcéry II.
  • 03:30Elisa z Rivombrosy I
  • 04:55Drišľakoviny: Drišľak sa vzdeláva
  • 06:55Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 07:05Správy - Hírek
  • 07:10Správy RTVS z regiónov
  • 07:25Svet zvierat II.: Škrečky, kde ste?
  • 08:00Živá panoráma
  • 08:30Extrémne v horách
  • 08:55Divoké Pyreneje: Hory svetla
  • 09:40Cesta
  • 10:10Halali
  • 10:25Kvarteto
  • 10:55Piloti
  • 11:20Spomíname na Petra Karvaša: Nielen na jedinej strune
  • 11:505 minút po dvanástej: VARÍ SA TO, PEČIE SA TO
  • 13:00GENERÁCIA - zlaté roky života
  • 13:30Pred rokmi...
  • 13:55Magazín Ligy majstrov
  • 14:30Kapura
  • 15:15Farmárska revue
  • 15:35Test magazín: Žehličky
  • 15:50Hokej - reprezentácia - prípravné zápasy
  • 18:30Encyklopédia slovenských obcí: Pavlovce nad Uhom
  • 18:45Večerníček: Príbehy s Bublinkou
  • 18:50Malý medvedík
  • 18:55Trpaslíci: SMAJLIJOKE - vtipná angličtina - PENGUIN
  • 19:00Bolek a Lolek medzi baníkmi: Čierne zlato
  • 19:10Tao Tao
  • 19:35Zázračný ateliér
  • 19:40Narodení v divočine
  • 19:50100 názorov 2014: Zuzana Saloňová
  • 19:55Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N"
  • 20:00Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 4. časť: Obkľúčenie
  • 20:55HiStory
  • 21:05Anjeli strážni: Anjeli strážni Emílie Hrabovec
  • 21:30Najlepšie roky nášho života
  • 00:20Kinorama
  • 00:45Československý filmový týždenník
  • 01:00Správy RTVS "N"
  • 01:45ArtSpektrum
  • 01:50Svet zvierat II.: Škrečky, kde ste?
  • 02:20Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 4. časť: Obkľúčenie
  • 06:00Postřehy odjinud
  • 06:05Kouzelné bylinky
  • 06:35Okouzlení IV
  • 07:25Polopatě
  • 08:15Rozdělení konta Adventních koncertů 2014
  • 08:35Třetí patro: Hrdlička
  • 09:45Gejzír
  • 10:15Všechnopárty
  • 11:10Otec Brown II
  • 12:00Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava)
  • 12:25Hobby naší doby
  • 12:50Postřehy odjinud
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Dvojčata
  • 14:10Kde bydlí štěstí
  • 15:00Když Burian prášil
  • 16:40Největší z českých pierotů
  • 17:35Hercule Poirot
  • 18:25Kluci v akci
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:45Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zpívá celá rodina
  • 21:20Divoch
  • 23:04Výsledky losování Šťastných 10 a
  • 23:05Letiště '77
  • 00:55Místo činu - Schimanski
  • 02:30Bolkoviny
  • 03:15Sama doma
  • 04:45Móda - Extravagance - Manýry
  • 05:10Bydlení je hra
  • 05:30Z metropole
  • 06:00Zajímavosti z regionů
  • 06:00Raníček
  • 06:05Atlas zvířat
  • 06:25Krtek a ježek
  • 06:353-2-1 tučňáci
  • 07:00Mikulášovy patálie
  • 07:15Garfieldova show
  • 07:30Studio Kamarád
  • 09:00Náš venkov: Poslední z Vrbice
  • 09:30Ta naša kapela
  • 09:55Folklorika
  • 10:25Bonbónky světa
  • 10:45Dobrodruh: Výprava do žlutého pekla! V
  • 11:10Krásy evropského pobřeží: Golfský proud
  • 11:20Století létání
  • 12:10Ve víru války
  • 13:00Auto Moto Revue
  • 13:25Země kadidlové stezky: Putování hudebníka a filmaře
  • 13:50Babylon
  • 14:15Krásky noci
  • 15:40Magické hory
  • 16:00Kamera na cestách: Argentina, podmanivé tango gaučů
  • 16:55Listonoš v Himálaji
  • 17:50Zázračná planeta: Pravda o lvech
  • 18:45Večerníček
  • 18:55Nové hranice létání
  • 19:50Zprávy v českém znakovém jazyce
  • 20:00Atentát
  • 21:45Osvobození: Směr hlavního úderu
  • 23:50Batesův motel II
  • 00:30Cutterova cesta
  • 02:20Kmeny: Tattoo
  • 02:45EXPO po česku
  • 03:10Z očí do očí
  • 03:50Klub přátel dechovky
  • 04:30Přezůvky s sebou
  • 05:10Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem...
  • 05:25Postřehy odjinud
  • 05:30Národní klenoty
  • 06:00Raníček
  • 06:00Basketbal: Kooperativa NBL
  • 08:05Panorama
  • 08:35Hokej: Česko - Finsko
  • 10:20Český pohár ve skocích na trampolíně 2015 Litoměřice
  • 10:55Jezdectví: Český skokový pohár
  • 11:25Tempo - týdeník o běhání
  • 11:45Cyklotoulky
  • 11:55Panorama
  • 12:15Česko - Slovenská Tipsport Miss
  • 12:30Studio fotbal - Extra
  • 12:55Magazín Evropské ligy UEFA
  • 13:45Ragby: ME ragby vozíčkářů
  • 14:00Ragby: Česko - Izrael
  • 16:00Čtyřka Sport
  • 16:20Deník NHL
  • 16:40Volejbal: UNIQA extraliga
  • 19:00Magazín Ligy mistrů UEFA
  • 19:30Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav
  • 22:45Magazín Evropské ligy UEFA
  • 23:35Deník NHL
  • 23:50Česko - Slovenská Tipsport Miss
  • 00:05Branky, body, vteřiny
  • 00:15Ragby: Česko - Izrael
  • 02:15Volejbal: UNIQA extraliga
  • 04:35World Rugby
  • 05:00České ragby
  • 05:10Ceny Českého klubu fair play
  • 05:25Branky, body, vteřiny
  • 05:40Čtyřka Sport
  • 06:00Ragby: Česko - Izrael
  • 06:06Události v regionech
  • 06:31Události v regionech
  • 07:00Studio 6 víkend
  • 10:34Politické spektrum
  • 11:00Zprávy
  • 11:05Archiv ČT24
  • 11:32Jaro 45
  • 12:00Zprávy ve 12
  • 12:30Zprávy
  • 12:32@online
  • 13:00Zprávy
  • 13:05Historie.cs
  • 14:00Zprávy
  • 14:30Zprávy
  • 14:32Politické spektrum
  • 15:00Zprávy
  • 15:30Zprávy
  • 15:32DW - Focus on Europe
  • 16:00Zprávy v 16
  • 16:30Zprávy
  • 16:32Z metropole
  • 17:00Zprávy
  • 17:29Euromaxx
  • 17:55Předpověď počasí
  • 18:00Zprávy
  • 18:28Retro
  • 18:55Události za okamžik a počasí
  • 19:00Události
  • 19:44Počasí v evropských metropolích
  • 19:46Branky, body, vteřiny
  • 20:00Zprávy
  • 20:05Hyde Park Civilizace
  • 21:00Zprávy
  • 21:05Historie.cs
  • 22:00Zprávy
  • 22:05Jaro 45
  • 22:32Archiv ČT24
  • 23:00Zprávy ve 23
  • 23:27Události v kultuře
  • 23:45Naše válka - pomníky
  • 23:50Tajemství pražských dvorků
  • 00:00Zprávy
  • 00:10Hyde Park Civilizace
  • 01:05Reportéři ČT
  • 01:43Týden v regionech
  • 02:09Týden v regionech
  • 02:35@online
  • 03:00Týden v regionech
  • 03:26Týden v regionech
  • 03:52@online
  • 04:17Týden v regionech
  • 04:43Týden v regionech
  • 05:09@online
  • 05:34Týden v regionech
  • 06:00Týden v regionech
  • 07:00Správy
  • 07:30Správy
  • 08:00Správy
  • 08:30Správy
  • 09:00Správy
  • 09:30Šport+
  • 10:00Správy
  • 10:30Danube story 3. (dokument, repríza)
  • 11:00Správy
  • 11:20Dobré správy
  • 12:00Žurnál
  • 12:30Bravo!
  • 13:00Správy
  • 13:30Týždeň vo filme
  • 14:00Správy
  • 14:30Spektrum
  • 14:45Rozhovory cez polnoc
  • 16:00Žurnál
  • 16:30Tak takto?!
  • 17:00Správy
  • 17:30Správy
  • 18:00Motoring
  • 18:30Hlavné správy
  • 19:05Počasie
  • 19:1524 hodín vo svete
  • 19:50Dokument Euronews
  • 20:00Bez dresu s Dušanom Gabánim
  • 21:00Správy
  • 21:30Showbiz
  • 22:00Žurnál
  • 22:30Šport+
  • 23:00Správy
  • 23:3024 hodín vo svete
  • 00:00Správy
  • 00:30Žurnál
  • 01:00Záver vysielania
  • 08:30Snooker
  • 11:00Snooker
  • 14:00Watts
  • 14:30Formule
  • 15:30Snooker
  • 18:30Snooker
  • 20:00Snooker
  • 23:00Jezdectví
  • 00:15Jezdectví
  • 00:30Snooker
  • 02:00Závěr vysílání
  • 06:00Házená
  • 08:00Televizní nákupy
  • 10:00Poker
  • 11:00Poker
  • 12:00Býčí rodeo
  • 13:00Házená
  • 14:45Plochá dráha
  • 17:45Závody GP2
  • 18:45Závody GP2
  • 19:45Formule
  • 20:45Fotbal
  • 22:45Fotbal
  • 00:45Fotbal
  • 02:45Box
  • 05:45Zlaté okamžiky
  • 06:00Poker
  • 06:00Poker
  • 07:00Býčí rodeo
  • 08:00Házená
  • 10:00Televizní nákupy
  • 12:00Býčí rodeo
  • 13:00Formule
  • 14:00Závody GP2
  • 15:00Závody GP2
  • 16:00Fotbal
  • 18:00Fotbal
  • 20:00BO
  • 20:30Box
  • 23:30Býčí rodeo
  • 00:30Poker
  • 01:30Poker
  • 02:30Plochá dráha
  • 05:30Legendy Formule 1: Jody Scheckter
  • 06:00Fotbal