05:40 SÚDNA SIEŇ
06:30 Rachel Zoe: Hviezdna štylistka
08:15 Panelák
10:15 Skutočné paničky z Orange County
11:05 Štyri svadby
12:30 KLENOT TV
13:50 Súdna sieň
14:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať
15:55 Fantastické torty
16:55 Ako som spoznal vašu mamu II.
17:25 SÚDNA SIEŇ
18:30 SÚDNA SIEŇ
20:30 Kosti XI.
21:30 Kravaťáci IV.
22:30 TOP STAR
22:50 Vraždy v Midsomeri X.
01:00 Ako som spoznal vašu mamu II.
01:20 Smrtiace aférky
02:00 Štyri svadby
02:45 Skutočné paničky z Orange County
03:30 Rachel Zoe: Hviezdna štylistka
04:15 Dobrá manželka
07:05 Klenot TV
08:30 Fórky, vtipky
08:55 Ninja Factor
09:55 Už dosť, šéfe!
11:05 18 kolies spravodlivosti
12:00 Klamári
15:15 Simpsonovci
15:45 Fórky, vtipky
16:15 Ninja Factor
19:05 Simpsonovci
20:30 Hobit 2: Smaugova pustatina
23:55 Californication - Orgie v Kalifornii
01:10 Črepiny *
04:00 Črepiny *
06:00 Tučniak Pecola
06:30 Príbehy vreckových dráčikov
07:00 Kikirikí
07:05 Maxík
07:30 Agi Bagi
07:45 Badanamu
08:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:20 Wilf - čarodejnícky pes
08:30 Príbehy vreckových dráčikov
09:00 Tučniak Pecola
09:30 Kúzelný svet elfov a víl
10:00 Zabi nudu!
10:05 Kúzlovanie
10:15 Agi Bagi
10:30 Badanamu
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
11:00 Fix a Foxi
11:30 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert pozná prírodu najlepšie
12:50 Neobyčajné príbehy
13:40 Robošváb
14:05 Hovoriaca Kniha kúziel
14:30 Sherm a jeho mikróby
14:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:00 Kúzelný svet elfov a víl
15:25 Sam a Max
15:45 Blasterov svet
16:10 Marvin, stepujúci koník I.
16:30 Hrdinovia z mesta
17:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
17:15 Wilf - čarodejnícky pes
17:30 Hovoriaca Kniha kúziel
17:50 Pat a Mat
18:00 Kikirikí
18:10 Zabi nudu!
18:15 Kúzlovanie
18:30 Agi Bagi
18:40 Badanamu
18:50 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
19:00 Sníček
19:10 Myšiak Anatole
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:30 Robošváb
21:00 Sherm a jeho mikróby
21:15 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:30 Sam a Max
00:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
00:10 Wilf - čarodejnícky pes
00:30 Hovoriaca Kniha kúziel
00:50 Kikirikí
01:00 Maxík
01:20 Zabi nudu!
01:30 Kúzlovanie
01:40 Agi Bagi
01:50 Badanamu
02:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
02:10 Sníček
02:20 Myšiak Anatole
02:40 Fix a Foxi
03:10 Albert pozná prírodu najlepšie
04:00 Neobyčajné príbehy
05:30 Let’s Dance: Revolution
07:15 Paříži miluji tě
09:20 Špionáž
11:10 E.A. Poe: Podivný experiment
13:10 Maradona
14:50 Marie
16:25 Rivalové
18:30 2 Bobule
20:15 Dítě číslo 44
22:35 Automata
00:25 Dom Hemingway
02:00 96 hodin
03:35 Letní déšť

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.