Plastický chirurg z Beverly Hills
Plastický chirurg z Beverly Hills

Potrebujete sa zbaviť pneumatík na bruchu? Necvičte, ale jedzte!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

„Ja mám svoju vlastnú diétu, je to jediná diéta, ktorá funguje. Ženy sú zmätené, lebo na trhu je veľmi veľa rôznych návodov na to ako schudnúť, ony ich vyskúšajú takmer všetky a mnohé bez úspechu. Preto im chcem dať alternatívu ku skalpelu,“ hovorí vychytený Plastický chirurg z Beverly Hills, Robert Rey. Na svojom konte má aj viacero kníh, v ktorých radí ženám, ako byť krásnymi nielen v mladom, aj vyššom veku. Jednou zo zásad je aj pravidelná strava. „Chcem, aby ste jedli aspoň šesťkrát denne,“ odporúča na slovo vzatý odborník. Ak vám niekto tvrdí, že sa treba násilne hýbať, podľa Roberta Reya to nie je pravda. „Cvičenie je klamstvo,“ vyhlasuje verejne a ničí tak biznis fitnescentrám: „Nedajte si zmrzlinu a každý druhý deň sa prechádzajte 45 minút.“ Milé dámy, nezabúdajte na to, že slnečné žiarenie nemusí byť len vašim priateľom, ale aj nepriateľom. „Vyhýbajte sa najsilnejšiemu slnku. Ale nezabúdajte na vitamín D.“

Ďakujeme za vaše názory

Fotka