Keď sa tieto siamské dvojčatá narodili, obe „pôrodné babice“ odpadli!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V druhej najľudnatejšej krajine sveta v Indii sa narodili výnimočné siamské dvojčatá, ktorých prípad je vo svete veľmi zriedkavý. Ženy majú už štyridsať rokov a sú jedinými živiteľkami svojej 22-člennej rodiny. Ženy sa živia vystupovaním na jarmokoch, kde sú známe ako pavúčie ženy. Touto prácou sa živia už od detstva, no napriek tomu ich neustále zaráža ľudská hlúposť a nechápavosť. Aj keď majú spoločné telo, mozog im funguje dobre a taktiež zdravé oči, ktorými vidia svet o mnoho triezvejšie, ako mnoho iných zdravých ľudí.  Napriek tomu, že ich práca je náročná a rýchlo sa unavia, uvedomujú si, že rodina je závislá na ich peniazoch z vystúpení. Jedno vystúpenie znamená pre rodinu, že nebudú dva týždne hladovať.

Ženy sú tretími najstaršími siamskými dvojčatami na svete a už cítia, že im ich sila ubúda. Svetovo uznávaný odborník na dvojčatá dáva ženám iskru nádeje, že by mohli po 40-tich rokoch žiť oddelene a nebyť viac na sebe závislé. Zákrok nesie so sebou obrovské riziká a pokiaľ by sa mu podarilo v poriadku dvojčatá oddeliť, bol by to úžasný zázrak.

Aj keď majú sestry jedno telo, obidve rozmýšľajú inak a občas sa hádajú, predstava, že by ich po 40-tich rokoch rozdelili je pre nich skľučujúca. Pozrite si teraz zadarmo v archíve seriál Môj neobyčajný príbeh a sledujte, aký osud čaká tretie najstaršie siamské dvojčatá na svete.

Ďakujeme za vaše názory

Fotka