Kde bolo, tam bolo ...

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Čo by robila Snehulienka, ak by sa ocitla v reálnom svete v súčasnosti? Možno učiteľku na základnej škole. A Červená čiapočka? Tá by mohla byť pokojne čašníčkou. Martinko Klingáč by zasa špekuloval s realitami, vyberal nehorázne veľké nájomné a podpisoval pochybné dohody. A nad všetkými by pevnou rukou vládla zlá kráľovná, teda pardón, pani starostka. Hlúposť? Veru nie, skvelý americký seriál Kde bolo tam bolo počíta práve s týmto variantom. Všetky známe rozprávkové postavy sa totiž dostali do nášho sveta a vôbec si nepamätajú na svoje predchádzajúce rozprávkové životy. Teda až na zlú kráľovnú, ktorá chcela konečne zažiť svoj šťastný koniec a silnou kliatbou preniesla všetkých do malého, nudného mestečka v našom svete. Nikto nič netuší, nikto nemôže mesto opustiť. Ale všetko sa zmení, keď sa v Storybrooku objaví Emma, ktorá by mohla kliatbu zlomiť. Podarí sa jej to?

Nenechajte si ujsť výnimočný seriál Kde bolo, tam bolo už čoskoro na TV JOJ!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka